keramické visačky
 


 
Kontaktujte nás:
Chuť Moravy s.r.o.
tel.: 549 215 695
info@chutmoravy.cz


Navštivte také:
www.chutmoravy.cz
www.firemnivino.cz

Aktuální reference
Keramická visačka na láhev s logem
 
Obdelníková visačka na dárková vína pro banku Victoria Volksbanken.
všechny reference

Keramické visačky a štítky - originální doplněk vašeho dárku


  • Keramické visačky jsou originální doplněk pro vaše dárková balení vína, likérů či jiných dárkových lahví, nesoucí vkusným způsobem vaše logo, reklamu, přání, PFko nebo připomínku výročí.
  • Visačky jsou navrženy tak, že je lze pomocí jutového provázku zavěsit na většinu typů lahví s obsahem nápojů, zejména pak alkoholických.
  • Keramické štítky, jsou obdobou visaček, které lze díky lepce na zadní straně, připevnit v podstatě na jakýkoliv typ materiálu. Tím získáváte originální doplněk pro všechny typy dárků.
  • Díky ruční výrobě získáte v každé visačce či štítku originál, který je možné tvarem či obsahem přizpůsobit plně vašim požadavkům.
  • Tento doplněk zaručeně obdarovaný nepřehlédne a jeho obsah může napomoci zpropagovat vaši značku nebo vkusně připomenout výročí či příležitost, ke které byl vyroben.
  • Visačky a štítky jsou vyráběny z kvalitní keramické hlíny, která díky léty odzkoušenému způsobu pálení dosahuje velmi dobré mechanické pevnosti a není tak náchylná k poškození a to i při kontaktu s okolím.
  • Visačky a štítky vyrábíme již čtvrtým rokem a za tu dobu jsme je dodali, především jako doplněk k dárkovým vínům, několika desítkám společností ale i pro soukromé účely a akce. Viz naše reference
 

 
Copyright © 2020 Chuť Moravy s.r.o., všechna práva vyhrazena. Design Chuť Moravy s.r.o..
visačky, pečeť, tiché víno, dárek, výroba etiket, dárkové zboží, firemní dárky, na víno, keramické doplňky, keramické dárky, keramické výrobky, dárkové balení, viněta, sada na víno, víno sada, doplňky k vínu, partneři webu