keramické visačky
 


 
Kontaktujte nás:
Chuť Moravy s.r.o.
tel.: 549 215 695
info@chutmoravy.cz


Navštivte také:
www.chutmoravy.cz
www.firemnivino.cz

Aktuální reference
Keramická visačka na láhev s logem
 
Obdelníková visačka na dárková vína pro banku Victoria Volksbanken.
všechny reference

Možnosti využití visaček a štítků

Široká škála typů visaček a štítků umožňuje stejně široké spektrum jejich využití. Zde nabízíme několik typů vhodného využití:

Keramická visačka na láhev s logem

Keramická visačka na láhev s logem či textem

Ideální způsob jak doplnit láhev o vaše logo, přání, PFko nebo připomínku výročí. Visačka je navržena tak, že ji lze zavěsit na většinu běžně používaných láhví, především pak s alkoholickými nápoji. Díky visačce zavěšené na láhev vína získáváte kromě originálního dárku také tiché víno, které lze odepsat z daní.

Keramická viněta na dárkové nebo archivní víno

Keramická viněta na dárkové nebo archivní víno

Díky vysoké pevnosti a dlouhé životnosti nabízí visačka zajímavou alternativu pro vinaře i milovníky dobrého vína. Nahradí klasickou papírovou vinětu a i po letech zůstává dobře čitelnou. Nemusíte se tak obávat, že nezjistíte jaké víno vlastně archiv skrývá.

Keramický štítek na dárkové balení nebo dárek

Keramický štítek na dárkové balení

Kromě visaček nabízíme také všestranně využitelný nalepovací keramický štítek. Jedná se o variantu visačky, kde místo provázku je k uchycení použita lepka na zadní straně štítku. Ten se tak stává univerzálním doplňkem pro jakéhokoliv dárkové balení. Díky výborné přilnavosti lepky jej lze přilepit na většinu běžně užívaných materiálů.

 

 
Copyright © 2020 Chuť Moravy s.r.o., všechna práva vyhrazena. Chuť Moravy s.r.o..
visačky, pečeť, tiché víno, dárek, výroba etiket, dárkové zboží, firemní dárky, na víno, keramické doplňky, keramické dárky, keramické výrobky, dárkové balení, viněta, sada na víno, víno sada, doplňky k vínu, partneři webu